Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Święta w domach siatkarek i siatkarzy

Święta w domach siatkarek i siatkarzy

Koniec 2006 roku dla obu naszych reprezentacji był bardzo trudny i pełen pracy. Nadchodzące dni przyniosą zawodniczkom i zawodnikom przede wszystkim odpoczynek, o którym już od dawna marzą oraz szansę spotkania z rodziną.

W ciepłym klimacie Włoch Aleksandra Przybysz spędzi święta tylko ze swoim narzeczonym. Na ich stole wigilijnym wśród potraw włoskich nie zabraknie także polskiego akcentu. Specjalnie na tę okazję został przywieziony z Polski słusznych rozmiarów karp. Aleksandra będzie tęsknić za rodziną i domem, ale wierzy, że ciepłe myśli, życzenia i obecność bliskiej osoby pozwolą jej cieszyć się świętami, mimo, że spędzi je z dala od polskiego domu.

Pierwsze włoskie Boże Narodzenie ma przed sobą również Małgosia Glinka. Cała rodzina spotyka się tym razem w domu rodzinnym męża. Małgosia zadba o to, żeby nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych dań, choinki i specyficznego dla Polski, radosnego klimatu przy stole. Najważniejsze dla niej jest spotkanie bliskich osób, które pozwala nabrać sił na kolejne miesiące wytężonej pracy.Zdrowie i rodzina — oto należy dbać przede wszystkim, według Natalii Bamber. Natalia z przyjemnością robi prezenty bliskim i lubi nastrój oczekiwania na przyjście świętego Mikołaja.

Katarzyna Skorupa uważa, że święta Bożego Narodzenia są najważniejsze w roku, ale tak zwana „gorączka przedświąteczna” jest jej obca. Zapach choinki, wigilijne potrawy i pierwsza gwiazdka tworzą niepowtarzalna atmosferę, którą bardzo lubi.

Piotr Gruszka święta spędzi z żoną, w gronie najbliższych osób w Nysie. Pół roku zgrupowań i ciągłe przebywanie poza domem spowodowało, że stęsknił się za tym, co będzie dla niego najważniejsze w te święta – za rodziną, wspólnymi posiłkami, spacerami i rozmowami. Najpiękniejszy i wymarzony prezent dla Piotrka Gruszki, już jest pod choinką — to srebrny medal zdobyty na mistrzostwach świata.

Wypoczynek, wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek — to plany Łukasza Kadziewicza na czas świąt, które tradycyjnie spędzi z rodziną. Ulubioną potrawą świąteczną Łukasza jest bigos z białą kiełbasą. Nie jest to, co prawda potrawa wigilijna, ale właśnie ona kojarzy mu się z rodzinnymi świętami.

Daniela Plińskiego czekają zupełnie nowe święta Bożego Narodzenia. Pierwszy raz przy wigilijnym stole zasiądzie z malutką córeczką i pierwszy raz od 28 lat ten stół wigilijny nie będzie w domu rodziców. Państwo Plińscy będą przygotowywać sami wigilię wzorując się na dobrych i wypróbowanych rodzinnych przepisach.

O treningu, który odbędzie się 26 grudnia już myśli Sebastian Świderski. Dla niego święta upłyną pod znakiem ćwiczeń i przygotowań do meczu, a życzenia wygranej będą mu najbliższe.

Mimo licznych treningów i zajęć Mariusz Wlazły zdołał już kupić prezenty swoim najbliższym. Święta Bożego Narodzenia przynoszą mu wspomnienie podjętej w minionym roku bardzo ważnej decyzji życiowej o zaręczynach. Tradycyjny karp nie jest jego ulubioną wigilijną potrawą, jednak pozostałe jedenaście dań na pewno chętnie zje na chwilę zapominając o diecie.

Śledzik to z kolei ulubiona potrawa Pawła Zagumnego. Rodzina przy świątecznym stole i odpoczynek to dwa życzenia, o których Paweł marzy, by się w ten świąteczny czas spełniły.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, reprezentacja Polski kobiet, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved