Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Sramek zawodnikiem EnergiaPro Gwardii Wrocław

Karol Sramek zawodnikiem EnergiaPro Gwardii Wrocław

Karol Sramek podpisał kontrakt z wrocławską Gwardią wzmocniając drużynę prowadzoną przez Jacka Grabowskiego. Zawodnik ten będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności już w najbliższym meczu z Jadarem Radom.

Karol Sramek był już testowany w drużynie Gwardii podczas turnieju w Bogatyni, gdzie zaprezentował się bardzo dobrze. Rozmowy z zawodnikiem jednak dopiero teraz zakończyły się sukcesem i Karol dołączył do drużyny Jacka Grabowskiego.

Zawodnik ze Słowacji będzie na pewno dużym wzmocnieniem EnergiaPro Gwardii Wrocław. – Jest to na pewno dobra decyzja.- mówi Piotr MarciniakBrakowało nam tego dwunastego zawodnika. Karol grał z nami na turnieju w Bogatyni, gdzie zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Na pewno będzie nam potrzebny w walce o ligowe punktyW Polsce Karol występował między innymi w drużynie Mostostalu Kędzierzyn-Koźle i AZS-ie Nysa.

Ja Karola znam z zupełnie innej drużyny. Zobaczymy jak tutaj się zaaklimatyzuje. Tak samo Martina Sopko znałem z innej strony. Uważam, że tutaj lepiej się prezentuje niż w Mostostalu. Dlatego nie wiem jak będzie z Karolem. Jak klimat i atmosfera w drużynie wpłynie na jego grę. Jeżeli tak samo jak na Martina to powinno być dobrze – mówi Aleksander Januszkiewicz, który miał okazję grać z Karolem w Mostostalu.

Po zakończeniu sezonu 2005/2006 wyjechał na Słowację, gdzie reprezentował barwy drużyny VO TS Strojar Malacky.

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved