Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > EnergiaPro sponsorem tytularnym siatkarzy Gwardii Wrocław

EnergiaPro sponsorem tytularnym siatkarzy Gwardii Wrocław

EnergiaPro - duży koncern energetyczny, jedna z największych firm w Polsce, została sponsorem tytularnym siatkarzy Gwardii Wrocław. Zespół w sezonie 2006/07 będzie występował pod nazwą EnergiaPro Gwardia Wrocław.

Firma, która od dwóch sezonów inwestowała w zespół siatkarzy Gwardia Wrocław zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z drużyną z Wrocławia i została sponsorem tytularnym. Podpisana umowa jest kolejnym krokiem w budowaniu dobrego zespołu reprezentującego Dolny Śląsk w Polskiej Lidze Siatkówki.

Sponsor EnergiaPro, – mówi prezes klubu Stefan Fiedorow – czyli sponsor, który do tej pory już sponsorował drużynę, w tym roku przejął rolę tytularnego sponsora. Od tego czasu sekcja będzie się nazywała EnergiaPro Gwardia Wrocław. Daje to pewną stabilność, możliwość lepszej jakościowo gry. Mam nadzieję, że współpraca ułoży się bardzo dobrze. Członek zarządu EnergiPro pan Eugeniusz Szumiejko będzie pełnił funkcję w zarządzie sekcji, będzie wiceprezesem sekcji. Takie są uzgodnienia i ustalenia. Jeżeli chodzi o wkład finansowy to sponsor nie życzy sobie by publikować te dane, w każdym razie jest to poważna pozycja w budżecie sekcji, w której budżet w tym roku wyniesie około 2 mln złotych. Oczywiście EnergiPro zależy na tym, aby godnie podkreślać wizerunek tego koncernu. Firmę zadowalałby wynik na poziomie zeszłego roku.EnergiaPro poza inwestowaniem w siatkarską drużynę seniorów pragnie zachęcać do uprawiania siatkówki młodzież.

Ponadto koncern chce, żeby jeszcze bardziej uaktywnić pracę z młodzieżą, żeby zwiększyć liczbę młodzieży trenującą siatkówkę. Uważają, że wychowanie przez sport jest znaczącą formą działań wychowawczych – dodaje prezes Stefan Fiedorow.

Można mieć nadzieję, że możliwości jednej z największych firm w Polsce oraz zapał i talent drużyny siatkarskiej skutecznie spełnią marzenia wrocławskich kibiców, a także oczekiwania sponsorów o należytym miejscu zespołu EnergiaPro Gwardia Wrocław w Polskiej Lidze Siatkówki.

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved