Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcel Gromadowski: Wiem czym były te mecze

Marcel Gromadowski: Wiem czym były te mecze

Niedawno skończył 21 lat. Marcel Gromadowski - jeden z utalentowanych polskich siatkarzy. Na pytanie czego mu życzyć, mówi, że zwłaszcza zdrowia... no i znacznie lepszego wyniku w PLS niż przed rokiem, np. lokaty w czołowej czwórce.

W minionym sezonie skład był znacznie lepszy niż miejsce które zajęliśmy – powiedział Marcel Gromadowski. – W tym roku potencjał mamy spory. Szkoda debiutu w Olsztynie. Mogło się wszystko skończyć trochę inaczej niż 3:0 dla gospodarzy. Wielu obseratorów podkreślało, że zasłużyliśmy na jednego seta, a może nawet dwa.

W najbliższej kolejce Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle zagra z Wkręt-Metem Domexem AZS-em Częstochowa. – Wiem czym były te mecze przed kilku laty – mówi Marcel Gromadowski. – Jako młody chłopak pasjonowałem się spotkaniami z udziałem najlepszych polskich siatkarzy. Liczę na naszą wygraną. Przed sezonem mieliśmy jeden sparing z Częstochową. W Strzelcach Opolskich przegraliśmy 2:3. Wówczas, podobnie jak w tie breaku z Resovią, wiele szkody narobił zagrywką Marcin Wika. Trzeba uważać na ich serwis.Gromadowski podkreślił, że „cały czas pracuje nad swoją zagrywką i chyba w porównaniu z poprzednim sezonem trochę poprawił ten element.”

Marcel Gromadowski swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał we Wrocławiu. – Byłem uczniem szkoły podstawowej, która stanowiła zaplecze Gwardii, zaczęło się gdzieś wszystko w 5-6 klasie – powiedział. – Gwardia była moim pierwszym klubem. Uczyłem się też i trenowałem w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Teraz trzeci sezon jestem w Mostostalu.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved