Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Top Teams: Bielszczanki po turnieju w Baranowiczach

Top Teams: Bielszczanki po turnieju w Baranowiczach

BKS Aluprof Bielsko-Biała wygrał na turnieju w Baranowiczach wszystkie spotkania i awansował do 1/8 finału Pucharu Top Teams. W tej fazie rywalizacji zagra z CSKA Moskwa.

Zechcemy wykorzystać wiedzę naszych zawodniczek grających w lidze rosyjskiej – powiedział trener bielszczanek Jacek Skrok. – Rywal jest na pewno mocny, ciekawy, ale na razie nic o nim nie wiemy.

CSKA Moskwa było rozstawione w rozgrywkach. Znając siłę rosyjskich zespołów kobiecych BKS Aluprof nie będzie miał łatwej przeprawy.W turnieju w Baranowiczach bielszczanki w ostatnim spotkaniu pokonały miejscowy Atlant 3:1 (25:18, 22:25, 25:19, 25:17). We wcześniejszych meczach polski zespół wygrał z AEL Limassol 3:0 (25:16, 25:16, 25:13) i Vanajan Hameenlina 3:2 (31:33, 25:23, 22:25, 25:15, 15:8).

W meczu z gospodyniami więcej było stresów, nerwów i niewiadomych – powiedział po turnieju Jacek Skrok. – Po doświadczeniach z piątku i soboty obawialiśmy się trochę sędziowania. Okazało się, że niepotrzebnie. Jak się okazuje najwięcej kłopotów sprawiły nam Finki. Do pewnego momentu sprytnie obijały nasz blok i był problem. Potem rozgryźliśmy rywalki i gra odbywała się pod nasze dyktando. Po meczu zdobywczynie Pucharu Polski wsiadły do autokaru i ruszyły w drogę do Mielca, gdzie dziś rozegrają zaległy mecz trzeciej kolejki.

Chcemy być w Mielcu na rano w poniedziałek – powiedział trener BKS-u. – Czeka nas długa droga.

Zobacz również:

II runka Top Teams Cup – turniej w Baranowiczach

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved