Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Szczerbaniuk: Może jeszcze wróce do kadry

Robert Szczerbaniuk: Może jeszcze wróce do kadry

Siatkarze Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa niespodziewanie męczyli się Resovią w meczu 1. kolejki PLS. Nowe nabytki częstochowskiego klubu Andrzej Stelmach i Robert Szczerbaniuk nie zaliczą tego występu do udanych.

Cieszymy się ze zwycięstwa i dwóch punktów, bo mogło być różnie – powiedział Szczerbaniuk.

Strata punktu może się oczywiście w ostatecznym rozrachunku liczyć, ale trzeba przyznać, że Resovia zagrała bardzo dobrze, zwłaszcza w przyjęciu i zagrywce – dodał środkowy „akademików”.Szczerbaniuk był jednym z etatowych reprezentantów Polski. Trener Raul Lozano postawił jednak na innych zawodników.

Praktycznie od dwóch lat nie ma mnie w reprezentacji. Trzymałem kciuki za kolegów i cieszyłem się z ich sukcesu w Japonii. Czekam jednak na swoja szansę, może jeszcze wrócę do kadry – wyznał Szczerbaniuk.

W prasie pojawiały się informacje, że Szczerbaniuk nie lubi ciężko pracować na treningach. – Te wypowiedzi pojawiły się kilka lat temu. Teraz to się za mną ciągnie, choć ja nigdy czegoś takiego nie powiedziałem! Nawet teraz w jednej z gazet wyczytałem, że zrezygnowałem z kadry i takie tam. Ja nigdy sam nie zrezygnowałem z reprezentacji. Po prostu nie dostałem powołania. Jeśli trener Raul Lozano nie widzi mnie w kadrze, to muszę się z tym pogodzić. Jeżeli dostałbym jednak powołanie do reprezentacji i zdrowie by mi dopisywało, to na pewno nie powiedziałbym nie – zakończył Szczerbaniuk.

źródło: interia.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved