Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Dwa zabiegi Izabeli Bełcik

LSK: Dwa zabiegi Izabeli Bełcik

Jak już pisaliśmy, rozgrywający reprezentacji Polski, Izabela Bełcik ma poważne problemy ze zdrowiem. Zawodniczkę czekają na początku stycznia dwa zabiegi. Przerwa w treningach oraz grze może potrwać około 6-8 tygodni.

Cały czas trenuję i umówiłam z trenerem Serwińskim, że do końca grudnia będę do dyspozycji klubu – powiedziała Izabela Bełcik. – Zresztą on mnie oszczędza. W meczu z Winiarami nie grałam. Nie było takiej potrzeby.

Rozgrywającą reprezentacji i Muszynianki-Fakro Muszyna czekają dwa zabiegi – artroskopia prawego kolana oraz zabieg ścięgna Achillesa. – Lewy Achilles jest naderwany w 20 procentach – powiedziała Izabela Bełcik. – Coś się dzieje z chrząstką w kolanie. Trzeba tam zajrzeć i zobaczyć dokładnie co tam jest.Z powodu niedyspozycji prawego kolana Izabela Bełcik później dołączyła do kadry w lipcu na zgrupowaniu w Szczyrku. – To jest ta sama sprawa – powiedziała Iza. – Wówczas z lekarzami zdecydowaliśmy, że pomogą zastrzyki. Okazało się, że taka terapia była nieskuteczna. Nie mam do nikogo pretensji. Taki jest los sportowca zawodowego. Organizm w pewnym momencie nie wytrzymuje obciążeń. Grając ligę krajową, puchary, duże imprezy międzynarodowe zaczyna coś się sypać.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved