Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Co słychać u brązowych medalistów MŚ?

Co słychać u brązowych medalistów MŚ?

Plamena Konstantinova uhonorowano tytułem sportowca roku 2006. Inny medalista, Hristo Cwetanow znalazł klub, gracz Lewskiego Todor Aleksiew nie jest pewny transferu do Rosji.

Plamen Konstantinow wygrał w głosowaniu na najlepszego sportowca w Bułgarii roku 2006. Na drugim miejscu uplasował się Matej Kazijski, a trzeci był bokser, Boris Georgew.

Inny Bułgar, Hristo Cwetanow, który jako jedyny z brązowego zespołu mistrzostw świata z Japonii nie miał podpisanego kontraktu z klubem porozumiał się z Olympiakosem Pireus, którego zawodnikiem stanie się jutrzejszego ranka. Cwetanow grał w przeszłości w Lewskim oraz Trento we Włoszech i Poitiers we Francji.Todor Aleksiew występujący do niedawna w barwach Lewskiego Sofia musi obawiać się o swój kontrakt z rosyjskim Niefjanikiem Ufa. Szefostwo Lewskiego zagroziło, że jeśli zawodnik zaprezentuje się słabo w meczu z Knack Roeselare w Lidze Mistrzów to zerwią umowę z Nieftjanikiem i Aleksiew będzie musiał pozostać w Bułgarii. Cała afera rozpoczęła się, gdy zawodnicy Lewskiego w słabym stylu przegrali ligowe spotkanie w bułgarskiej lidze. Zarzucono im brak zaangażowania w grę swojego zespołu. Szefowie Lewskiego mówią głośno, jeśli sytuacja się powtórzy i m.in Aleksiew nie przyłoży się do gry w następnym, teoretycznie ostatnim meczu w barwach Lewskiego nie dojdzie do wypożyczenia go do rosyjskiej Superligi.

źródło: inf. własna, Sport1, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved