Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: w trzecim secie potrzebna była mobilizacja

Jacek Nawrocki: w trzecim secie potrzebna była mobilizacja

Skra Bechatów nie miała problemu z odniesieniem zwycięstwa w Radomiu. Tylko w trzecim secie można było mieć trochę wątpliwości. "Przy stanie 23:23 trzeba było mobilizować się" - powiedział II trener Skry.

Do meczu BOT Skra przystąpiła mocno zmobilizowana i pewnie wygrała 25:14. Trener Daniel Castellani dał odpocząć Krzysztofowi Stelmachowi. Zastąpił go Dan Lewis. W drugim secie zostali zmienieni Mariusz Wlazły i Maciej Dobrowolski. Goście pewnie przeważali i objęli prowadzenie 2:0.

W trzeciej partii gra była równorzędna, poziom średni, a w naszych szeregach pojawiło się sporo nerwowości – mówi Jacek Nawrocki. – Ostatecznie w końcówce trzeba było się zmobilizować. Nie są to żadne tanie pochwały, ale Jadar u siebie jest w stanie podjąć równą walkę z każdym. Dallas Soonias jest ciekawym nabytkiem, ma duży potencjał. Musi jeszcze tylko się zgrać z zespołem. Ostoją przyjęcia jest inny uczestnik siatkarskiego mundialu Petr Obdrżalek. Gra bardzo spokojnie, był ostoją linii defensywnych.

Warto przypomnieć, że kontrakt z Kanadyjczykiem został podpisany w czasie mistrzostw świata w Japonii.

W meczu z Jadarem mnie obciążony w ataku był Mariusz Wlazły – powiedział Jacek Nawrocki. – Jednak w trzecim secie rywal nie pozwolił nam na taryfę ulgową. Trzeba po prostu było popracować.

źródło: pls.pl