Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Levski odmówił Olympiakosowi

Levski odmówił Olympiakosowi

Po sprzedaniu do rosyjskiej ligi Todora Aleksiewa kolejne kluby zaczęły odzywać się w sprawie transferów brązowych medalistów mistrzostw świata z Japonii. Tym razem dwoma Bułgarami zainteresował się grecki Olympiakos.

Mowa o Bojanie Jordanowie i Krasimirze Gajdarskim, którzy wraz z reprezentacją Bułgarii wywalczyli brązowy medal w Japonii. Gra Jordanowa od dawna była obserwowana przez działaczy Olympiakosu, warto ddoać również, że menagerem greckiego zespołu jest Bułgar, Nikolaj Żeljakow.

Szefostwo Levskiego odrzuciło jednak ofetrę Greków, którzy chcieli za obydwu zawodników zapłacić 260.000 Euro. Zawodnicy mają ważne kontrakty z klubem więc bez zgody nie mogą opuścić zespołu.W tym momencie stwierdzamy, że oferta Olympiakosu nie jest wystarczająco dobra – mówi menager Levskiego, Georgi Zahariow. – Poza tym w Grecji nie ma możliwości dobrego rozwoju. Nasi zawodnicy powinni jechać do Rosji albo Włoch. Jeśli Olympiakos będzie dążył do tych transferów, do rozmów możemy wrócić, ale po sezonie.

Przypomnijmy, że wczoraj kontrakt z rosyjskim Nieftjanikiem podpisał inny brązowy medalista z Japonii, a zarazem gracz Levskiego Sofia, Todor Aleksiew.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved