Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar Hajnówka podejmuje rezerwy mistrza Polski

Pronar Hajnówka podejmuje rezerwy mistrza Polski

Kontuzja Łukasza Babińczuka to jest największy kadrowy problem Pronaru Hajnówka przed meczem ze Skrą II Bełchatów. Środkowy Pronaru ma uraz ścięgna w jednym palcu dłoni.

Łukasz Babińczuk chce grać w najbliższą sobotę, mimo kontuzji. – Łukasz powinien mieć usztywniony palec na kilka tygodni. Mówi, że go zwiąże i zagra, ale nie wiem, czy warto ryzykować pogorszenie kontuzji – mówi trener Adam Aleksandrowicz.

Babińczuk na pewno pojawi się w meczowym protokole. – Środkowi i tak meczu nie wygrywają. Gdyby nasi skrzydłowi zagrali bardzo dobrze, być może nie byłoby konieczności wpuszczenia Łukasza na boisko – mówi Aleksandrowicz.Rywal – rezerwy mistrza Polski – jest faworytem. Bełchatowianie zdobyli 16 punktów i zajmują w tabeli 4. miejsce. W niedawnym, zaległym meczu Skra pokonała 3:1 GTPS Gorzów Wielkopolski, w którym występują Maciej Wołosz, Jacek Malczewski i Grzegorz Szumielewicz – byli zawodnicy Pronaru.

Ale we własnej hali punkty można zdobyć z każdym. Rywal, choć groźny, jest w zasięgu Pronaru. Warto wygrać, bo w następnej kolejce (06.01.07) hajnowianie pauzują, a kolejny ligowy mecz czeka ich dopiero 13 stycznia, u siebie z BBTS Bielsko-Biała.

Autor tekstu: Miłosz Karbowski

Zobacz także:

Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved