Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zaczynają zbierać punkty

Zaczynają zbierać punkty

fot. archiwum

Zawodniczki SPS-u Politechnika, po tygodniowej przerwie, będą w najbliższy weekend walczyć o ligowe punkty w Legionowie. Zespół z Legionowa - obok Startu Łódź i TPS-u Rumia - jest głównym kandydatem do spadku.

Legionowia w 10 spotkaniach zdobyła zaledwie 5 punktów i zajmuje przedostatnim miejsce w lidze. Gra studentek Politechniki także jest daleka od ideału. Jeżeli ma się jednak spełnić marzenie częstochowskich działaczy, awans do grona ośmiu zespołów, które w serii play-off walczyć będą o awans do Ligi Siatkówki Kobiet, z przeciwnikami takimi jak Legionovia SPS nie powinien przegrywać.

 

W ostatnich dniach przed sobotnim spotkaniem zawodniczki Politechniki koncentrowały się przede wszystkim na grze blokiem oraz obronie. Oglądaliśmy i omawialiśmy także nasze ostatnie spotkanie z Legionovią – mówi menedżer Janusz Majkusiak . – Ustaliliśmy taktykę, a co będzie, zobaczymy na miejscu. Nie wiem, czy pojedzie z nami na sobotnie spotkanie Ania Cupisz , która ostatnio ma problemy ze zdrowiem.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved