Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy MOS Wola z Pucharem Marszałka Mazowsza

Juniorzy MOS Wola z Pucharem Marszałka Mazowsza

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 z AZS-em Olsztyn w finale Międzynarodowego Turnieju WOLA-CUP 2006 i zdobyli Puchar Marszałka Mazowsza. Trzeci był częstochowski Delic-Pol, po zwycięstwie 3:0 z SMS Łódź. Piąte miejsce zajęli kadeci MOS Wola, a szóste Avtomobilist Lwów z Ukrainy.

Turniej juniorów był już trzecim i ostatnim turniejem rozgrywanym w MOS Wola, w ciagu ostatnich tygodni, w ramach cyklu turniejów 21. edycji WOLA-CUP 2006.

Przypomnijmy, że niedawno odbył się turniej dla młodzików (rocznik 1992), a tydzień temu turniej mini-siatkówki, czwórkami, do lat 12. W turniejach tych uczestniczły ekipy zagraniczne: reprezentacja narodowa Litwy, kluby z Niemiec, Berliner TSC i VC Dresden oraz Avtomibilist Lwów z Ukrainy.

W meczu finałowym o pierwsze miejsce w zakończonym turnieju juniorów zwyciężył MOS Wola.

MOS Wola – AZS Olsztyn 3-0 (26-24; 25-23; 25-11)

Skład MOS Wola: Żurek, Łukasik, Neneman, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Wojtaszek (libero) oraz Marchwicki, Kostrzewa.

Wynik 3:0 nie oddaje w pełni wyrównanego charakteru meczu, szczególnie w dwóch pierwszych partiach. Przez dwa sety gra była wyrównana i MOS Wola rozegrał bardzo dobre koncówki, gdzie udowodnił swą wyższość. W trzecim secie olsztynianie już nie podjęli walki i MOS wygrał łatwo do 11.