Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga przed końcem roku

II liga przed końcem roku

W II lidze ostatnie mecze w tym roku - siatkarki Domexu Częstochowianki grają z rezerwami Gwardii Wrocław. Delic-Pol Norwid kończy rok meczem w Strzelcach Opolskich z Karo.

Chcielibyśmy wygrać i to za trzy punkty – zapowiada trener Paweł Kapica. Łatwo nie będzie bo drugi zespół Gwardii zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Wiem, co to za zespół i zdaję sobie sprawę z tego, że wygrana lekko nie przyjdzie – mówi Kapica. Wierzę jednak, że dziewczyny będą chciały zakończyć ten rok mocnym uderzeniem. Spotkanie w hali przy ul. Rejtana o godz. 16.

Siatkarze Delic-Polu Norwida kończą rok spotkaniem w Strzelcach Opolskich z Karo. Rywale zajmują piątą pozycję, z czteropunktową stratą do Delic-Polu. Podopieczni trenera Stanisława Gościniaka do tego spotkania przygotowywali się na turnieju w Warszawie. Rywalizowali o puchar marszałka Mazowsza. W grupie grali w dwóch czterosetowych spotkaniach. Pokonali siatkarzy ze Lwowa 4:0 i przegrali z MKS-em MOS-em Warszawa 1:3. W meczu o trzecie miejsce już w trzech setach ograli UKS SMS Łódź 3:0.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved