Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Brązowy medalista mistrzostw świata wciąż bez klubu

Brązowy medalista mistrzostw świata wciąż bez klubu

Środkowy bloku bułgarskiej reprezentacji, Hristo Cwetanow, który zdobył brązowy medal podczas mistrzostw świata w Japonii wciąż nie ma klubu, do którego mógłby wrócić po mundialu. Żadna ze złożonych propozycji Bułgarowi nie odpowiada.

Wszystkie oferty, które otrzymałem są mało konkretne – mówi Cwetanow. – Albo zupełnie mi nie odpowiadające. Wciąż czekam i mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie jasne. Dziennikarze często pytają mnie czy nie chciałbym zostać w Bułgarii, ale powtarzam zawsze to będzie ostateczność, ostatni wariant. Mam tutaj propozycje zarówno od CSKA Sofia jak i Pirin Balkanstroj.

Zawodnik aby nie tracić czasu trenuje wspólnie z zespołem Levskiego Sofia i komentuje spotkania Levskiego w rozgrywkach Ligi Mistrzów. – To całkiem fajne zajęcie. Levski pokonał przecież już nie byle kogo bo samą włoską Maceratę. To napewno podbudowało zespół. Przeciwko Olympiakosowi trzeba po prostu zagrać taktycznie, wtedy nie będzie problemu.Bułgarska reprezentacja została również nominowana do nagrody zespół roku w plebiscycie sportowym. – Cieszy mnie, że ludzie tak nas ocenili. Naszym obecnym celem jest olimpiada w Pekinie. Cieszy mnie również, że Plamen i Matej są w dziesiątce najlepszych sportowców.

* Wypowiedzi Cwetanowa na podstawie wywiadu Nikoli Szentow.

źródło: inf. własna, Top Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved