Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Robert Bałuszyński: Z Warką mamy na pieńku

Robert Bałuszyński: Z Warką mamy na pieńku

- Jeśli poważnie chcemy się liczyć w ligowej rywalizacji, musimy koniecznie wygrać mecz w najbliższy weekend w Warce - mówi Robert Bałuszyński, trener Błękitnych Ropczyce, który w tym sezonie walczy o awans na zaplecze PLS.

O zwycięstwie 3:0 z Górnikiem Radlin…

Górnicy bardzo dobrze zaczynali poszczególne partie i w końcówkach też dawali nam się mocno we znaki. Moi podopieczni potrafili jednak za każdym razem stanąć na wysokości zadania. Bardzo dobrze realizowali założenia przedmeczowe. Jednym z nich było wyłączenie z gry doświadczonego Jakuba Marzewskiego.O najbliższym spotkaniu ligowym z Warką…

Z Warką mamy na pieńku. Jest to bardzo dobry zespół, potrafiący grać dobrą siatkówkę. W pierwszej rundzie ulegliśmy jej we własnej hali 3:2. Teraz chcemy się odgryźć za tamtą przegraną. Wiem, że nie będzie to łatwe zadanie bo drużyna z Warki, podobnie zresztą jak my, ma apetyt na odegranie w tym sezonie znaczącej roli w lidze, ale do odważnych świat należy. Jeżeli chcemy się liczyć w lidze musimy koniecznie wygrać w najbliższy weekend w Warce.

O planach awansu do I ligi…

Jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia z poprzedniego sezonu. Wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski po przegranej batalii o I ligę. Zespół jest bardziej zmotywowany, bardziej zmobilizowany, wie co chce osiągnąć. Gramy po to by wywalczyć dla Ropczyc, dla klubu historyczny awans.

Z Robertem Bałuszyńskim rozmawiał:

Witold Socha (Super Nowości)

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved