Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Resovia wcześniej z Politechniką Warszawską

PLS: Resovia wcześniej z Politechniką Warszawską

Nie w najbliższą sobotę, ale w piątek, 22 grudnia, rozegrany zostanie mecz 2. kolejki Polskiej Ligi Siatkówki, między Resovią a J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska.

Sobota wypada dzień przed Wigilią, dlatego postanowiliśmy przełożyć to spotkanie – informuje dyrektor Resovii Marek Karbarz. – Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 – dodaje. Również kolejne spotkanie rzeszowian we własnej hali odbędzie się w piątek. Tym razem jednak powodem będzie transmisja telewizyjna. – 12 stycznia zagramy z Mostostalem o 17:00, a 27 stycznia, czyli w sobotę, czeka nas kolejne spotkanie przed kamerami, tym razem ze Skrą Bełchatów. Ten mecz rozpocznie się o 15:00 – mówi Karbarz. – W przypadku transmisji godziny wyznacza telewizja – dodaje.

Przed spotkaniami w PLS kibice posiadający karnety będą musieli wymienić te z rozgrywek pucharowych na ligowe. Wymiana będzie bezpłatna, ale na razie firma zajmująca się organizacją meczów w Rzeszowie nie podała terminów, kiedy ona się odbędzie. Najprawdopodobniej jednak rozpocznie się w przyszłym tygodniu i przeprowadzona zostanie na podobnych zasadach jak sprzedaż karnetów.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved