Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zespół Polek nadal wiceliderem I ligi francuskiej

Zespół Polek nadal wiceliderem I ligi francuskiej

Dwa zespoły z Polkami w składzie wygrały swoje mecze na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Niestety mniej szczęścia miał zespół Entente St-Chamond z Agnieszką Drzewiczuk, który gładko uległ liderowi.

Drużyna Agnieszki Śliwińskiej i Doroty Burdziel Beauvais Oise UC Volley gładko wygrała z Touquet Athletic Club, pozwalając sobie na rozprężenie jedynie w trzecim secie. Porażka w tej partii była głównie spowodowana błędami włąsnymi drużyny z Polkami w składzie.

Beauvais Oise UC Volley – Touquet Athletic Club 3:1(25:18, 25:14, 21:25, 25:13)

Równie łatwą przeprawę miał zespół Volley-Ball Tulle Naves, który bez kłopotów w trzech setach pokonał na wyjeździe Vincennes Volley Club. Od początku do końca siatkarki Tulle grały skoncentrowane, co pozwoliło im na spokojne kontrolowanie przebiegu gry. Zespół Marty Lach, Magdaleny Michoń-Szczytowicz, Izabeli Placek i Doroty Wrzochol nadal utrzymuje się na pozycji wicelidera.

Vincennes Volley Club – Volley-Ball Tulle Naves 0:3

(20:25, 22:25, 19:25)

Mniej szczęścia miał zespół Agnieszki Drzewiczuk, który do meczu z liderem Stella Edu SP Calais podchodził bez kontuzjowanej środkowej z Bułgarii. Brak podstawowej zawodniczki był widoczny na boisku i mimo niezłej gry siatkarek Entente St-Chamond Volley-Ball nie udało im się nawiązać równorzędnej walki z liderem.

Entente St-Chamond Volley-Ball – Stella Edu SP Calais 0:3

(17:25, 19:25, 18:25)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved