Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Ślepsk przegrał po raz piąty z rzędu

Ślepsk przegrał po raz piąty z rzędu

Siatkarze Ślepska Augustów nie sprawili w sobotę niespodzianki w Ostrołęce. Przegrali w trzech setach i nadal okupują przedostatnie miejsce w II-ligowej tabeli w grupie 3.

Po prostu jesteśmy słabi, a niektórzy z zawodników nie dorośli do gry na tym poziomie rozgrywek – denerwuje się Antoni Kolasiński, trener Ślepska. – Myślałem, że w trzecim secie jeszcze uda nam się powalczyć. Prowadziliśmy 23:20, niestety, potem popełniliśmy błędy w przyjęciu i było po meczu.

Augustowianie ponieśli piątą porażkę z rzędu. Fatalną passę spróbują przełamać w następnej kolejce, kiedy we własnej sali podejmą nie najsilniejszą ekipę Gwardii Szczytno.

Jeżeli nie wygramy tego meczu, to nie mamy czego szukać w II lidze – stwierdza krótko Kolasiński.

Pekpol Ostrołęka – Ślepsk Augustów 3:0

(25:16, 25:17, 26:24)

Składy:

Ślepsk: Gij, Augustynowicz, Szlejter, Bartoszewicz, Netter, Rudzewicz, Stach (libero) oraz Bugieda