Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Nastroje w pilskim obozie

LSK: Nastroje w pilskim obozie

Niedzielne popołudnie będzie dla kibiców pilskiej siatkówki z pewnością pełne emocji. O godzinie 14:30 w hali przy ulicy Żeromskiego Nafta będzie podejmować zespół z Muszyny. Jakie nastroje panowały w pilskim obozie dzień przed meczem?

Podczas ostatniego turnieju w Szamotułach, Nafciarki zwyciężyły po zaciętej walce w 5-setowym meczu zespół Bogdana Serwińskiego. Była to z pewnością spora niespodzianka, ale za to bardzo miła dla pilskich kibiców i działaczy klubowych, którzy stopniowo wychodzą na prostą.

W sobotnie popołudnie Anita Chojnacka, Edyta Rzenno, Marta Kuehn i Anna Manikowska dopingowały swoich kolegów podczas meczu pilskiego VKS Joker z gorzowskim GTPS-em.Olga Drożdż: Jakie jest Wasze nastawienie przed niedzielnym spotkaniem?

Anna Manikowska: Z Muszyną miałyśmy okazję ostatnio zagrać podczas Szamotuły Cup. Myślę, że jesteśmy dobrze nastawione do niedzielnego spotkania dlatego, że mamy z tą drużyną już jeden mecz wygrany. Najważniejsze będzie nasze przyjęcie, nad którym pracujemy w ostatnim czasie najwięcej. Bez dobrego przyjęcia nie zdziałamy wiele na boisku, dlatego szlifujemy ten element gry.

Nad czym pracowałyście w ostatnim czasie oprócz przyjęcia?

Anna Manikowska: Koncentrowałyśmy się także na naszej zagrywce. Kasia Skorupa zgrywa się z dziewczynami. Treningi treningami – wszystko okaże się w trakcie meczu.

A jak relacje w zespole pomiędzy zawodniczkami?

Anna Manikowska: W zespole jest bardzo fajnie. Nie ma spięć, nie ma nieporozumień. Jesteśmy do siebie pozytywnie nastawione. Nadal się zgrywamy, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Dziękuję za krótką rozmowę i trzymam kciuki za niedzielny mecz z Muszyną.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved