Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jastrzębie Zdrój chce uhonorować wicemistrzów świata

Jastrzębie Zdrój chce uhonorować wicemistrzów świata

Władze miasta Jastrzębia Zdrój chcą uhonorować Grzegorza Szymańskiego, Łukasza Kadziewicza i Daniela Plińskiego - trzech wicemistrzów świata w siatkówce, którzy grają w miejscowym klubie.

Zawodnicy zostaną uhonorowani odznaką „Zasłużony dla miasta Jastrzębie Zdrój”. Uroczyste wręczenie wyróżnienia ma się odbyć podczas sesji rady miejskiej – prawdopodobnie 28 grudnia.

Siatkarze mogą też liczyć na nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia sportowe i rozsławienie miasta w roku 2006. Decyzje o przyznaniu nagród zapadną już w nowym roku. W poniedziałek wicemistrzowie świata wracają do Jastrzębia i do treningów z resztą drużyny. W przyszłym tygodniu będą też jednak na nich czekały pozasportowe przyjemności. Władze i sponsorzy klubu, w porozumieniu z włodarzami miasta, planują bowiem uroczyste powitanie.Dokładna data jeszcze nie jest znana. Szczegóły poznamy w poniedziałek – informuje Sławomir Kozłowski, prezes klubu.

Zespół inauguruje rozgrywki w najbliższy piątek – meczem w Bydgoszczy z BKS-em Delecta Chemik (transmisja telewizyjna). Do tego czasu na pewno nie można się spodziewać zmian w kadrze. A potem? Ewentualne wzmocnienia są możliwe. Jeżeli po kogoś sięgniemy, to będą to raczej zawodnicy z zagranicy – dodaje Kozłowski.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved