Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Białostoczanki podejmują Skarpę Toruń

Białostoczanki podejmują Skarpę Toruń

Białostockie siatkarki po blamażu z outsiderem II ligi w sobotę liczą na zwycięstwo. Zespół występujący pod szyldem Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w obecnym sezonie ma ogromne wahania formy.

Po dobrych spotkaniach, jak choćby z Czarnymi Węgrów czy Politechniką Radom, przychodzą kompletnie nieudane, jak to sprzed tygodnia. Białostoczanki niespodziewanie przegrały z najsłabszym zespołem w lidze, AZS-em UW Warszawa.

Małe to usprawiedliwienie, że wtedy nie wystąpiły w optymalnym składzie. Zabrakło przede wszystkim Marty Kulik i Katarzyny Piwko. W sobotę obie te zawodniczki powinny wystąpić. Mimo to przed zespołem WSWFiT stoi trudniejsze zadanie. Podejmie on (godz. 17, sala II LO przy ul. Narewskiej) niepokonaną od czterech kolejek ekipę Skarpy Toruń.Mam nadzieję, że po ostatniej porażce dziewczyny pokażą sportową złość i rozegrają dobre spotkanie – mówi Natalia Tobolska, trenerka białostoczanek. Liczymy na zwycięstwo, a czy to będzie wygrana za dwa czy trzy punkty, nie ma już takiego znaczenia.

Siatkarki WSWFiT w tym sezonie zmierzyły się już z tym rywalem, a z wyjazdu do Torunia nie mają zbyt dobrych wspomnień. Przegrały z beniaminkiem rozgrywek 1:3.

Moim zdaniem jest to najbardziej poukładany zespół wśród wszystkich w lidze – ocenia Tobolska. Właśnie ta drużyna zrobiła na mnie największe wrażenie podczas spotkań pierwszej rundy. W Toruniu zabrakło nam trochę konsekwencji i może też wiary w sukces, dlatego skończyło się porażką. Na pewno jednak ten rywal jest do pokonania i postaramy się to udowodnić w sobotę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved