Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > W niedzielę poznamy wyjściową szóstkę Resovii

W niedzielę poznamy wyjściową szóstkę Resovii

W Kędzierzynie-Koźlu wyłoni się pierwszy skład Resovii, która za tydzień zacznie walkę w PLS-ie. Obok Resovii i gospodarzy, czyli Mostostalu, w granym od piątku do niedzieli turnieju, wystąpią także Delecta Bydgoszcz i Gwardia Wrocław.

Będzie to dla rzeszowskich siatkarzy ostatnia szansa do pokazania się. – W piątek z Delectą zagrają zagraniczni przyjmujący Kvasnićka i Eithun. W sobotę natomiast z Gwardią wyjdą Łuka i Gradowski – mówi szkoleniowiec Resovii Jan Such. – Natomiast w niedzielę przeciwko Mostostalowi wystawię już najprawdopodobniej taki skład, jaki zagra w inauguracyjnym meczu z AZS-em w Częstochowie. Będzie to nasz ostatni sprawdzian – dodaje.

Do Kędzierzyna resoviacy pojechali już w czwartek po porannym treningu w dwanaście osób. Zabrakło jedynie Tomasza Kusiora. Na miejscu w piątek i sobotę odbędą rano treningi, a po południu rozegrają spotkania. – Oszczędzany nieco będzie tylko Łukasz Perłowski, któremu dokucza kolano. Natomiast Dusan Kubica będzie grał normalnie i tak samo powinno być w przypadku Karela Kvasnićki – wyjaśnia trener Such. – Chcę, żeby zawodnicy zagrali już na sto procent skoncentrowani, by nie było tak jak w Radomiu – dodaje.Po powrocie siatkarze zmienią już na stałe cykl treningów. W poniedziałki będą mieli mocną siłownię i odnowę biologiczną. W pozostałe dni pracować będą natomiast nad techniką, zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Wyjątkiem będzie poranny trening w czwartek, który także ma być spędzony na siłowni.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved