Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > TKS-T Budowlani Toruń – Uniwersytet Piast Szczecin

TKS-T Budowlani Toruń – Uniwersytet Piast Szczecin

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia, będziemy świadkami ostatniego w tym roku kalendarzowym, drugoligowego spotkania przed własną publicznością, siatkarek Budowlanych Toruń.

Lider II-ligowej tabeli (grupy 1) podejmie akademiczki ze Szczecina. Najbliższy rywal toruńskich siatkarek, jest obecnie na 7. miejscu w tabeli. Spotkanie zapowiada się ciekawie pod względem psychologicznym. Szczecinianki mogą mówić o swoistym kompleksie Budowlanych. Od ponad roku udało im się wygrać z Budowlanymi tylko na inaugurację ubiegłego sezonu. Kolejne pięć spotkań, z czego trzy w Szczecinie, padało łupem zawodniczek z grodu Kopernika.

Budowlani zagrają w pełnym składzie. Sztab szkoleniowy toruńskiej drużyny nie może narzekać. Budowlanki, zarówno w środowym sparingu z Pałacem II WSG Bydgoszcz jak i w czwartkowym meczu w rozgrywkach juniorek, prezentowały się naprawdę nieźle.Czy Budowlanym uda się utrzymać fotel lidera? Czy obiecane przez trenera Budowlanych 9 punktów do świąt na własnym parkiecie stanie się faktem? Czy szczecinaki poprawią swój bilans bezpośrednich spotkań? Odpowiedzi na te pytania poznamy w sobotę w godzinach wieczornych.

źródło: siatkowka.sport-budowlani.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved