Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Lozano zaprosił Brazylijczyków do Polski

Lozano zaprosił Brazylijczyków do Polski

Już w najbliższą niedzielę Raul Lozano uda się na dwumiesięczny urlop do Argentyny. Z Polski wyjedzie bogatszy o 30 tysięcy euro premii i z planem przygotowań do kolejnego sezonu. Jest w nim miejsce na sprawdzian z Brazylią.

Wczoraj o godzinie 14 trener reprezentacji Polski spotkał się z działaczami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Wstępnie podsumowaliśmy półtora roku pracy Raula Lozano i rozmawialiśmy o kolejnym, bardzo trudnym sezonie – mówi Artur Popko prezes Polskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Zgodnie z podpisaną przez Lozano indywidualną umową, trener kadry dostał od PZPS premię w wysokości 30 tysięcy euro. Podobne nagrody są przewidziane dla Argentyńczyka także za medale mistrzostw Europy i igrzysk olimpijskich. Premie dostali również pozostali członkowie ekipy – drugi trener i fizykoterapeuta, statystycy i kierownicy drużyny. Szczegółowym podsumowaniem sezonu zajmie się za kilkanaście dni wydział szkolenia PZPS.Raul Lozano intensywnie myśli już o kolejnym, bardzo ciężkim sezonie. Biało-czerwoni zagrają w 2007 roku w Lidze Światowej, Memoriale Huberta Wagnera, mistrzostwach Europy i być może Pucharze Świata. Hitem może być przyjazd do Polski – na tydzień – reprezentacji Brazylii – Lozano wstępnie rozmawiał na ten temat z Bernardo Rezende.

źródło: Przegląd Sportowy, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved