Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Centrostal zagra z mielecką Stalą

Centrostal zagra z mielecką Stalą

Po całkiem niezłej inauguracji sezonu w ubiegłym tygodniu, przed mielecką Stalą kolejny ciężki mecz. Tym razem w Bydgoszczy z zazwyczaj niezwykle silnym Centrostalem/Focus Park.

Kiedy przed tygodniem mielczanki na inaugurację ligi wybierały się do Kalisza, wszyscy skazywali je na sromotną porażkę. Ku zdziwieniu zarówno kaliskich jak i mieleckich kibiców siatkarki Stali pokazały jednak charakter i postawiły się na całego faworyzowanym gospodyniom. W drugiej kolejce przed drużyną z Mielca znów ciężka przeprawa, tym razem w Bydgoszczy z miejscowym Centrostalem.

Po pierwszym w tym sezonie meczu trener mielczanek Jacek Wiśniewski głośno chwalił swój zespół. – Nie widziałem jeszcze swojej drużyny tak dobrze grającej – mówił po spotkaniu, żałował jednak, że jego podopiecznym zabrakło konsekwencji w grze i nie udało się z Kalisza wywieźć choćby jednego punktu.Okazja ku temu może pojawić się już w tą sobotę, jeśli mielczanki utrzymają dobrą dyspozycję. Faworyzowany rywal Stali, bydgoski Centrostal, to niezwykle doświadczona drużyna, która od kilku sezonów gra praktycznie w niezmienionym składzie. Jednak zwycięstwo w pierwszej kolejce z beniaminkiem z Białegostoku nie przyszło im wcale łatwo. Przed Stalą więc okazja do sprawienia miłej niespodzianki swoim kibicom, których nastroje nieco poprawił dobry występ swoich ulubienic w minioną sobotę. Być może i tym razem siatkarki Stali dadzą z siebie wszystko i wywiozą z Bydgoszczy choćby jeden punkt. Początek spotkania w Bydgoszczy w hali Łuczniczka w sobotę o godz. 18

Zawsze przyciągałyśmy fanów naszą dobrą grą. Pamiętam, jak mała salka w Pałacu Młodzieży była pełna. Po przenosinach na Astorię nie od razu na trybunach były komplety. To przyszło z czasem. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Jesteśmy dopiero na początku tej drogi – mówi Ewa Kowalkowska.

Jak się czujecie w Łuczniczce?

Bardzo dobrze, chociażby dlatego, że dobrze ją znamy. Co prawda przed nami pierwszy mecz ligowy w tej hali, ale wcześniej grałyśmy tu mecze pucharowe. Za nami też sporo treningów. Uważam, że właśnie będzie ona naszym atutem.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved