Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zagrać na luzie, czyli… pokazać się

Zagrać na luzie, czyli… pokazać się

fot. archiwum

Siatkarki I-ligowego UMKS-u Łańcut czeka dziś kolejny ligowy sprawdzian. Teraz podopieczne trenera Romana Murdzy będą rywalizować z drużyną MMKS-u Dąbrowa Górnicza.

Wszyscy w Łańcucie liczą na to, że miejscowe w końcu pokażą kawałek dobrej siatkówki i być może sprawią na Mikołaja wszystkim miłą niespodziankę.

 

Najważniejsze aby dziewczyny w końcu zagrały na luzie i pokazały to wszystko, co robią na treningach. Trzeba w końcu się przełamać, trzeba pokazać, że w siatkówkę potrafimy grać – mówi trener UMKS-u, Roman Murdza . O ile na wyjazdach siatkarki UMKS-u prezentują się całkiem, całkiem, to u siebie dopada je dziwna niemoc. Przegrywają mecz za meczem i to w stylu pożal się boże. Ich dzisiejszy przeciwnik to drużyna z dużymi aspiracjami i z zawodniczkami, które z niejednego ligowego pieca chleb już jadły. Takowymi na pewno są występujące kiedyś w Mielcu, Muszynie oraz Stali Bielsko-Biała Andrea Pavelkova i Małgorzata Lis . – Nie lekceważymy wcale dziewczyn z Łańcuta – szczerze wyznaje Małgorzata Lis. – Do tego meczu przygotowujemy się tak jak do pozostałych spotkań, czyli bardzo solidnie. Chcemy na swoim koncie zapisać kolejne zwycięstwo ligowe. Wygra ten kto popełni mniej błędów. 

Solidnie do dzisiejszego meczu przygotowuje się także ekipa UMKS-u. Ta wszak musi na nowo zapracować na zaufanie swoich kibiców nadszarpnięte po słabych występach we własnej hali. – Nie ma mowy o jakichś zmianach w składzie. Jeżeli którejś zawodniczce nie będzie szło, będziemy dopiero wtedy myśleli nad zmianami. Powtarzam jeszcze raz – najważniejsze aby dziewczyny się odblokowały, aby zagrały na luzie. Jeżeli tak się stanie to nawet jeżeli przegrają to spotkanie, to na pewno zasłużą na duże brawa – zapewnia trener Murdza.

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved