Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Co słychać u Pawła Kucińskiego?

Co słychać u Pawła Kucińskiego?

Paweł Kuciński, który w drużynie PZU AZS przez bardzo długi czas występował na pozycji libero, (w poprzednim sezonie, za kadencji Waldemara Wspaniałego, grał na przyjęciu), powrócił we wtorek po kontuzji do treningów z zespołem.

Przypomnijmy – w połowie października olsztynianin po jednym z treningów poczuł silny ból w nodze, a po licznych badaniach okazało się, że musi przejść jego artroskopię kolana. Uraz wyeliminował zawodnika ze zmagań w grupowej fazie Pucharu Polski oraz z innych przygotowań do ligowego sezonu.

Do tej pory po zabiegu przechodziłem tylko rehabilitację na siłowni, czasami truchtałem, ale nadszedł już czas, by wrócić na salę – mówi Paweł Kuciński. – Z pewnością nie będę jeszcze trenował z pełnym obciążeniem, jednak wraz z upływem czasu wszystko się ustabilizuje i wrócę do formy. Wiem, że będzie ciężko załapać się do pierwszego składu – nie trenuję siatkówki od wczoraj i nie zapomniałem, jak się w nią gra. Raczej nie wyleczę się do pierwszego meczu (16 grudnia), ale mam do wypełnienia pewne zadania, które muszę zrealizować. To jest pierwsza tak poważna kontuzja w mojej karierze, bo wcześniej miałem drobne urazy, które eliminowały mnie z treningów jedynie na parę dni.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved