Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Z Nikolajem Ivanovem byłoby złoto

Z Nikolajem Ivanovem byłoby złoto

W wywiadzie udzielonym magazynowi Top Sport, znany śpiewak operowy, Julian Konstantinow, prywatnie brat brązowego medalisty mistrzostw świata, Plamena Konstatninova powiedział, że gdyby na rozegraniu zagrał Nikolaj Ivanov, zespół zdobyłby złoty medal.

Mieliśmy szansę na złoty medal – przyznaje brat Plamena Konstantinova, JulianAle wtedy gdybyśmy na rozegraniu mieli Niokolaja Ivanova. Nie rozumiem dlaczego Martin Stoew z niego zrezygnował. Jest najlepszym rozgrywającym obecnie w Bułgarii. Nie chciałbym być źle zrozumiany, że mam coś przeciwko Andrejowi Żekowowi, ale z Nikim mogliśmy myśleć o złotym medalu. On zagrał już wiele trudnych meczów. W moim mniemaniu reprezentacja nie jest miejscem dla ogrywania się młodych zawodników, tym bardziej podczas mistrzostw świata. To zadanie należy wykonać w klubie.

Julian Konstantinov przyznał również, co jego brat powiedział Nikolajowi przed mistrzostwami: Z zawodnika można zrezygnować, ale tylko wtedy gdy ma się godnego następcę a w przypadku Nikolaja Ivanova tak nie jest. Nie ma obecnie lepszego od niego u nas.

źródło: inf. własna, Top Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved