Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Wygrane faworytów w białostockiej III lidze siatkówki

Wygrane faworytów w białostockiej III lidze siatkówki

Bez straty seta lider białostockiej III ligi MUKS Piętnastka Białystok rozprawił się z najsłabszą ekipę rozgrywek, Promieniem Mońki. Zwycięstwo odniósł również Orion Bielsk.

W dotychczasowych meczach zawsze traciliśmy seta, ale w końcu udało się wygrać do zera – mówi Marcin Czeremcha, trener MUKS-u. – Promień zupełnie nie mógł poradzić sobie z naszą, nawet nie najtrudniejszą zagrywką. Specjalnie nie wysilając się, pierwszego seta wygraliśmy do sześciu, a przeciwnik miał trudności z wyprowadzeniem jakiegokolwiek ataku.

Po dwóch porażkach z rzędu zwycięstwo odniósł też zespół Oriona G2 Bielsk Podlaski. Bielszczanie we własnej sali wygrali 3:1 z SUKSS-em Suwałki.Młodzież z Suwałk nie postawiła nam wygórowanych warunków, od początku kontrolowaliśmy spotkanie – opowiada Andrzej Sosna, trener Oriona. – W trzecim secie przy stanie 23:23 nasz błąd na zagrywce spowodował, że rywal wygrał partię. W czwartym secie już wróciliśmy do swojej gry i bez problemu skończyliśmy mecz.

Problemów z odniesieniem zwycięstwa nie mieli też siatkarze Mlekpolu Grajewo, którzy w trzech setach rozprawili się z Mikolo Sokółka.

Już jutro w Suwałkach o godz. 18.30 odbędzie się zaległy mecz z czwartej kolejki między SUKSS-em a Mlekpolem.

Mecze 6. kolejki: Mlekpol Grajewo – Mikolo Sokółka 3:0, Orion G2 Bielsk Podlaski – SUKSS Suwałki 3:1, LKS Promień Mońki – WSFiZ MUKS Piętnastka Białystok 0:3, Biebrza Lipsk pauzowała.

Tabela III ligi

1. WSFiZ 5 15 15:4
2. Biebrza 5 10 12:8
3. Orion 5 9 11:8
4. Mlekpol 4 8 10:5
5. SUKSS 5 5 9:11
6. Mikolo 5 2 4:14
7. Promień 5 2 4:15

Dwa pierwsze zespoły zgrają w barażach o II ligę

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved