Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Niebawem poznamy siłę białostockiego beniaminka

Niebawem poznamy siłę białostockiego beniaminka

Teraz inaczej, lepiej pracujemy, przede wszystkim, jeśli chodzi o siłę. Trochę nas też trener poukładał - mówi Dominika Koczorowska z Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok.

Białostockie siatkarki, mimo porażki z Centrostalem Bydgoszcz, spokojnie i z nadzieją patrzą w przyszłość. Przyjście Mariana Kardasa i jego praca wyraźnie zwiększyły wiarę ekipy we własne możliwości. Czują, że wreszcie posuwają się do przodu.

Myślę, że dużo jeszcze przed nami. Na razie dopiero zaczęłyśmy sezon. Moim zdaniem naszą prawdziwą siatkówkę pokażemy za jakiś miesiąc – mówiła w sobotę Dominika Koczorowska, środkowa AZS-u.Białostoczanki zaprezentowały się o niebo lepiej i radośniej niż w Pucharze Polski. Póki co, jeszcze za słabo na takiego rywala, jakim jest mierzący w podium mistrzostw Polski Centrostal. Przypomnijmy, że to już piąta porażka z tym zespołem w ciągu kilku miesięcy. Poprzednio czterokrotnie białostoczanki uległy mu w pucharze. Nie znaczy to jednak, że nabawiły się kompleksu bydgoszczanek.

W końcówce zabrakło trochę wiary i determinacji. Miałyśmy chyba w pamięci te porażki w pucharze. Ale wierzę, że w rundzie rewanżowej im się postawimy. Widać, że się zgrywamy. Ciężko pracujemy i jestem pewna, że ta forma przyjdzie – mówiła po spotkaniu Marta Pluta.

W sumie w sobotę rozgrywała mniej więcej przez połowę meczu, bo równie dużą szansę na pokazanie się otrzymuje od Mariana Kardasa Białorusinka Olga Palczewska.

Spotkanie miało średni, ale zadowalający poziom. Najważniejsze, by w miarę szybko zacząć gromadzić punkty. W następnym spotkaniu białostoczanki czeka trudny wyjazd do Bielsko-Białej na spotkanie z Aluprofem. Potem dwa mecze u siebie, oba do wygrania: z Gwardią Wrocław i Energą Gdańsk.

Autorem artykułu jest Miłosz Karbowski z „Gazety Współczesnej”

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved