Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Warszawa przywita naszych srebrnych siatkarzy

Warszawa przywita naszych srebrnych siatkarzy

We wtorek, 5 grudnia o godzinie 17.00 na Placu Zamkowym Warszawiacy wraz z Plusem powitają wicemistrzów świata w siatkówce. Przyjdźmy wszyscy i przeżyjmy jeszcze raz wspaniały sukces polskich sportowców.

W niedzielę kilka tysięcy Warszawiaków oglądało na Placu Zamkowym transmisję z finałowego meczu mistrzostw świata w siatkówce. Jutro z kolei w tym samym miejscu będziemy mieli możliwość bezpośrednio podziękowania siatkarzom za niesamowite emocje i wielkie, historyczne zwycięstwa polskiej drużyny na mistrzostwach świata w Japonii.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00, a o godzinie 17.30 na Plac Zamkowy przyjedzie nasza srebrna drużyna wraz z trenerem Raulem Lozano. Będzie to jedyna okazja bliskiego kontaktu z naszymi siatkarzami. Plus, organizator spotkania, przewiduje również wiele atrakcji – pokażemy najbardziej emocjonujące fragmenty spotkań, a także specjalne podziękowania dla naszych siatkarzy.Przyjdźmy i podziękujmy naszym siatkarzom za srebrny medal mistrzostw świata i wspaniałe emocje, jakie przeżywaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wtorek, 5 grudnia godzina 17.00, Plac Zamkowy w Warszawie.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved