Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Katarzyna Skowrońska-Dolata: Zasłużyli na całusy

Katarzyna Skowrońska-Dolata: Zasłużyli na całusy

- Gdybym dzisiaj znalazła na lotnisku Okęcie w czasie powitania, to każdemu przybiłabym piątkę, powiedziała, że jestem z was dumna i pocałowałabym w policzki - powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata, która na co dzień gra w czołowym zespole Serie A Asystelu Novara.

Niestety, finałowego spotkania nie mogłam zobaczyć. Byłam wówczas w drodze na swój ligowy mecz. – dodaje z żalem.

Asystel Novara pokonał na wyjeździe były klub naszej reprezentantki Minetti Vicenza 3:1. Reprezentantka Polski statystyki miała dobre, ale…Nie jestem zadowolona ze swojej gry – powiedziała. – Nawet mam sobie sporo do zarzucenia. Do gry z moim byłym klubem nie podchodziłam zbyt emocjonalnie. Najważniejsze jest zwycięstwo. Teraz już myślimy o nowym meczu.

Na razie Katarzyna Skowrońska-Dolata cieszy się ze srebrnego medalu drużyny. – To jest naprawdę fantastyczne, że chłopakom udało zagrać w finale – powiedziała. – Gdy nam się nie powiodło, to chociaż oni zagrali po mistrzowsku. Nie mam już problemu mówić o naszym występie w Japonii. Trzeba po prostu przełknąć gorycz porażki, gdyż takim był nasz występ. Nawet nie udało się reprezentacji zakwalifikować do dwunastki.

Dodajmy, że Minetti Infoplus Vicenza przegrał z Asystelem 1:3 (25:15, 11:25, 20:25, 26:28). Polka w całym spotkaniu zapisała na swoim koncie siedem punktów – w tym jeden blokiem i po asie serwisowym.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved