Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: SMS Spała – GTPS Inkaso Team Gorzów 0:3

I liga: SMS Spała – GTPS Inkaso Team Gorzów 0:3

W Spale trener GTPS Maciej Kowalczuk dał pograć siatkarzom z ławki, a i tak było 3:0 gorzowian. - Nie wiem jakim cudem SMS wygrał w środę w Ozorkowie - opowiadał gorzowski szkoleniowiec.

Kowalczuk już wcześniej zdecydował, że na sobotnim spotkaniu wyjazdowym z SMS Daniel Mróz i Arkadiusz Kamiński będą tylko w roli widzów. – Oni są mi potrzebni na środowe wielkie starcie z liderem Płomieniem – powiedział gorzowski szkoleniowiec. – Z SMS szansę występu dostali ci, którzy wcześniej grali mniej. I nie zawiedli. Ani raz w tym spotkaniu nie musiałem brać czasu. To najlepiej świadczy o naszej przewadze.

Tylko w drugiej partii gospodarzom udawało się walczyć na równi z GTPS Dziewulski Inkaso Team aż do stanu 20:20. – Taka jest ta uczniowska siatkówka, trochę wariacka, czasami podparta dużym szczęściem – powiedział Kowalczuk. – Kilka zagrywek spadło na naszą stronę po taśmie i mieliśmy remis. Wtedy jednak na serwis poszedł Krzysiek Śmigiel, powalczyliśmy przy siatce i zdobyliśmy trzy punkty z rzędu. Nie było więc żadnych nerwów.SMS PZPS Spała – GTPS Gorzów 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)

SMS: Krzywiecki, Kasparek, Piórkowski, Jasiński, Wiśniewski, Drzyzga, Swaczyna (libero) oraz Zatorski, Mika.

GTPS: Malczewski, Wołosz, Kupisz, Grzesiowski, Śmigiel, Prusakowski, Kaniowski (libero) oraz Malinowski, Szumielewicz, Klucznik.

Zobacz także:

Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved