Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Porażka Pronaru w Nysie

Porażka Pronaru w Nysie

Siatkarze Pronaru Hajnówka, zgodnie z przewidywaniami, nie sprawili zbyt wielkich kłopotów wiceliderowi I ligi AZS PWSZ Nysa, który wygrał mecz w trzech setach.

Skoro chcemy wejść do Polskiej Ligi Siatkówki, nie możemy mieć problemów z zespołem z dołu tabeli – mówi szczerze prezes nyskiego AZS-u Ryszard Knosala. – Spotkanie było całkowicie pod naszym panowaniem, chociaż zagraliśmy pierwszy raz w takim ustawieniu. Trener Roman Palacz zostawił na ławce dotychczas podstawowych zawodników: Martina Vlka i Daniela Wilka.

Trener Pronaru Hajnówka Adam Aleksandrowicz dostrzega jednak pozytywy w grze swoich podopiecznych. W pierwszym i trzecim secie aż do momentów decydujących o wygranej toczyli z gospodarzami wyrównaną walkę.Więc potrafimy grać naprawdę dobrze – przekonuje Aleksandrowicz. – Niestety, martwi to, że po jednym błędzie po prostu stajemy w miejscu i nie możemy długo przezwyciężyć naszej niemocy. A to, co zrobiliśmy w drugim secie w Nysie, jest zupełnie niewytłumaczalne.

Hajnowianie wygrywali już 8:2, by przegrać do 16.

Gramy bardzo dobrze, a raptem wszyscy bez wyjątku prezentują się bardzo słabo – martwi się trener Pronaru. – Jakby ich od prądu odłączyć. Gdyby jeszcze gospodarze coś zmienili, a oni grali to samo.

To był trzeci mecz z rzędu, w którym siatkarze z Hajnówki nie mieli zbyt wielkich szans na zdobycz punktową, bo wcześniej też grali z kandydatami do awansu: z Sosnowca i Piły. Nie zmienia to jednak faktu, że ich sytuacja w tabeli jest coraz gorsza – w tej chwili znajdują się na pozycji spadkowej. Za wszelką cenę muszą wygrać w środę u siebie z Energetykiem Jaworzno.

AZS PWSZ Nysa – Pronar Hajnówka 3:0

(25:22, 25:16, 25:23)

Skład:

Pronar: Babińczuk, Woroniecki, Saczko, Gołębski, Niemiec, Wójcik, Łyczko (libero) oraz Alancewicz, Frysztak, Zrajkowski.

Zobacz również:

Wyniki 9. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved