Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Pogratuluj wicemistrzom świata

Pogratuluj wicemistrzom świata

Któż nie chciałby pogratulować wicemistrzom świata, siatkarskiej reprezentacji Polski? Każdy z czytelników Strefy Siatkówki ma taką szansę! Wszystkie Wasza ciepłe słowa oraz gratulacje, przekażemy na ręce naszych reprezentantów.

Kibice w całej Polsce chcą złożyć gratulacje naszym Orłom. Dokonali czegoś niesamowitego – po 32 latach oczekiwania zdobyli medale mistrzostw świata. Polska zaraz po Brazylii jest siatkarską potęgą światową!

Pogratuluj chłopakom Raula Lozano. E-mail z gratulacjami wyślij na adres reprezentacja@siatka.org. Wszystkie Wasze gratulacje zostaną wydrukowane i przekazane kierownictwu naszej reprezentacji. W ten sposób stworzymy własną, strefową księgę gratulacyjną dla naszych reprezentantów.Nasi siatkarze przylecą samolotem z Frankfurtu w poniedziałek, o godz. 22:40 na lotnisko Okęcie. Władze Warszawy już przygotowują się do ogromnych utrudnień komunikacyjnych. Przywitanie polskich siatkarzy może być bardzo gorące, wybierają się na nie tysiące kibiców nie tylko z Warszawy.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved