Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Kolejna wpadka organizatorów

MŚ: Kolejna wpadka organizatorów

Organizatorzy MŚ zaplanowali finał Polska - Brazylia na godz. 11.30. Mecz na pewno nie rozpocznie się o wyznaczonej godzinie. Opóźnienie może potrwać nawet godzinę.

W tokijskiej hali Yoyogi National Stadium trwa spotkanie o 7. miejsce w którym gospodarze turnieju Japończycy grają z Rosjanami. Po niespełna godzinie walki jest 1:1 w setach i nie zanosi się na szybkie rozstrzygnięcie.

Polacy i Brazylijczycy przeprowadzą rozgrzewkę na hali treningowej, ale dopiero po zakończeniu meczu Japonia – Rosja będą mogli kontynuować przygotowania do spotkania na który czeka cała sportowa Polska.To nie pierwsza wpadka organizatorów. Po przyjeździe do stolicy Japonii Polacy, a także zawodnicy innych ekip czekali kilka godzin na zakwaterowanie w hotelu. Podopieczni Raula Lozano mieli także kłopoty z treningiem w hali Yoyogi National Stadium przed półfinałowym meczem z Bułgarią.

Mecz Japonia – Rosja zaplanowano zaledwie półtorej godziny przed wielkim finałem. Organizatorzy nie wzięli pod uwagę, że to spotkanie może potrwać więcej niż trzy sety.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved