Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Zduńskiej Woli mecz beniaminków I ligi

W Zduńskiej Woli mecz beniaminków I ligi

Siatkarze Inotelu, w sobotę 2 grudnia 2006 roku o godz. 18.00, w meczu 9. kolejki I ligi, zagrają na wyjeździe z SPS Zduńska Wola. Cel poznaniaków jest jeden: „wygrana za trzy punkty”.

Jednak także gospodarze, znajdujący się w strefie spadkowej, liczą na punkty w tym spotkaniu.

Mecz SPS – Inotel to pojedynek dwóch beniaminków I ligi mężczyzn. Pierwszy myśli o pozostaniu w I lidze, drugi ma jasno sprecyzowane cele na najbliższe sezony. Aktualny ma dać miejsce od 4-6, a następny awans do PLS-u.W poprzedniej kolejce pauzowaliśmy i pomogło nam to zebrać siły na ten mecz. Jeżeli myślimy o spokojnym utrzymaniu się w I lidzie, to musimy wygrać z SPS-em Zduńska Wola za trzy punkty. Duży wpływ na wynik spotkania będzie miała nasza gra w przyjęciu, która nie wyglądała ostatnio zbyt dobrze – mówi przed meczem rzecznik prasowy Inotelu, Tomasz Woźniak.

Gospodarze podchodzą do tego meczu z nadzieję na zwycięstwo. Jednak w ostatnich spotkaniach podopieczni Grzegorza Zawieruchy grali w kratkę. Porażka z GTPS-em, zwycięstwo nad Bzurą czy porażki z BBTS-em i Avią, nie dają kibicom powodów do satysfakcji. Kluczem do zwycięstwa ma być gra trójki sprowadzonej do Zduńskiej Woli: Bartłomieja Matejczyka, Piotra Kempistego i Michała Jaskulskiego.

Przed sezonem drużyny spotkały się w II Turnieju o Puchar Lata, w Poznaniu. Wtedy górą był Inotel (3:0). W sobotę również faworytem będą podopieczni Marka Jankowiaka, znajdujący się o sześć miejsc wyżej w ligowej tabeli. Ale jak wiadomo w sporcie jest wszystko możliwe…

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved