Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Częstochowskie zespoły muszą się przełamać

II liga: Częstochowskie zespoły muszą się przełamać

Częstochowskie, drugoligowe zespoły przegrały mecze w ostatniej kolejce rozgrywek, ale jeżeli chcą walczyć o awans, muszą się przełamać. Jednak wcale nie musi to być łatwe...

Siatkarki Domeksu Częstochowianki udają się w sobotę do Sosnowca na mecz z Płomieniem. – To będzie dla nas ważne spotkanie – mówi trener Paweł Kapica. – Jesteśmy na drugim miejscu w tabeli, sosnowiczanki są trzecie i jeżeli wygramy, powiększymy nad nimi przewagę. Jeżeli nie, walka o tę drugą pozycję będzie trwała do końca następnej rundy.

Częstochowianki ochłonęły już po ubiegłotygodniowej porażce z liderkami z Pszczyny. – Na początku tygodnia dziewczyny chodziły z opuszczonymi głowami, ale teraz wróciło już bojowe nastawienie i myślimy o kolejnych meczach – dodaje Kapica. – Liczę na to, że w Sosnowcu staniemy na wysokości zadania.Siatkarze Delic-Polu Norwid, w sobotę o godz. 17:00, podejmują w hali Polonia, AZS Politechnika Opole. Po ostatniej wpadce częstochowian z niżej sklasyfikowanym AZS-em Rafako Racibórz, drużynę Stanisława Gościniaka trudno stawiać w roli faworyta. Tym bardziej, że goście mają tylko trzy punkty mniej. Gospodarze będą z pewnością chcieli się jednak zrewanżować za ostatnie niepowodzenia. W dwóch występach z rzędu – w Rząśni z Czarnymi oraz w Częstochowie z Rafako – nie zdobyli nawet jednego seta.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved