Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Przed meczem VKS Joker Piła – BBTS Bielsko-Biała

I liga: Przed meczem VKS Joker Piła – BBTS Bielsko-Biała

Już w najbliższą sobotę w Pile dojdzie do kolejnego spotkania w ramach rozgrywek pierwszej ligi mężczyzn. W hali pilskiego MOSiR-u, Joker zmierzy się drużyną BBTS Bielsko-Biała.

Będzie to dziewiąta kolejka. Dotychczas goście z Bielska- Białej rozegrali siedem spotkań, w których wywalczyli siedem punktów.Pozwala im to zajmować odległą, jedenastą pozycję w tabeli pierwszej ligi.

W ostaniej kolejce podopieczni Grzegorza Wagnera przegrali z liderem z Sosnowca. Jokerowcy swoje ostatnie spotkanie rozgrywali w Hajnówce. Zwyciężyli bez większych problemów, inkasując do swojego dorobku 3 punkty.Na chwilę obecną drużyna prowadzona przez Sławomira Gerymskiego jest drugim v-ce liderem w I Lidze. Obu drużynom punkty są niezwykle potrzebne. Pilanie chcąc liczyć się w walce o awans do PLS-u muszą to spotkanie wygrać natomiast siatkarze z BBTS-u mają na pewno aspirację na wyższą lokatę, niż ta, którą obecnie zajmują.

Zapowiada się zatem ciekawe widowisko. W sobotniej potyczce nie zobaczymy jeszcze Przemka Lacha, który w dalszym ciągu leczy kontuzję stopy. Jego miejsce ponownie zajmie Piotr Świerżewski.

Spotkanie pomiędzy Jokerem a BBTS-em rozpocznie się o godzinie 18.oo w hali MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved