Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Vladimir Grbić: Zagramy z Brazylią jak Polacy z nami

Vladimir Grbić: Zagramy z Brazylią jak Polacy z nami

Reprezentanci Serbii i Czarnogóry nie chcą już wracać wspomnieniami do półfinału MŚ sprzed czterech lat, gdy Brazylia pokonała Plavich 3:1. - Teraz będzie zupełnie inaczej - zapewniają.

W półfinale czeka nas przeciwnik, który gra równie dobrze co Polacy. Jednak uważam, że Brazylia jest absolutnie w naszym zasięgu. Zagramy jak Polacy – mówi Vladimir Grbić. – Nie wierzę, że możemy zagrać drugi mecz równie słaby co przeciwko Polsce. Myślę, że szanse są wyrównane. Wiedzieliśmy, że prędzej czy później spotkamy się z Brazylią, a czy to finał czy półfinał, nieważne.

Chyba podświadomie byliśmy już w półfinale podczas meczu z Polską – dodaje Goran Vujević. – Jeden mecz i będziemy w finale. Damy z siebie wszystko w tym meczu z Brazylią i bardzo wierzymy, że ich pokonamy.Andrija Gerić dodał: Trzeba zagrać najlepiej jak tylko możemy. To jeden mecz, w takim momencie nie myśli się o zmęczeniu, bólu. Wiem, że możemy ich pokonać a to, czy to zrobimy zależy tylko i wyłącznie od nas samych i naszej postawy.

źródło: b92.net, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved