Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nafta Piła ze sponsorem i Brazylijką w składzie

Nafta Piła ze sponsorem i Brazylijką w składzie

Lech Pils oficjalnym sponsorem pilskiej Nafty! W dniu dzisiejszym została zawarta umowa Nafty z Kompanią Piwowarską S.A., której przedmiotem jest sponsoring siatkarek przez markę Lech Pils.

Kompania Piwowarska S.A., uzyskała tytuł sponsora oficjalnego, dlatego też nie pojawi się w nazwie zespołu, natomiast określono w umowie obecność marki Lech Pils na strojach zawodniczek oraz w materiałach i na obiektach klubu.

Umowa została zawarta na rok czasu, z możliwością przedłużenia.Jak podkreślono na konferencji, jest ona sporządzona również z myślą o kibicach, dla których podczas spotkań rozgrywanych w Pile będą przygotowane liczne atrakcje.

Ta umowa jest ważna dla nas z trzech powodów: po pierwsze – została zawarta w ważnym dla klubu momencie, po drugie – pozwala na stabilizację finansową i po trzecie, najważniejsze – jest ona wyraźnytm sygnałem dla innych firm, że warto wiązać się z taką marką jak Nafta Piła – powiedział wiceprezes Nafty, Radosław Ciemięga.

W dniu dzisiejszym, został także podpisany kontrakt z brazylijską zawodniczką – Michelą Teixeira. Aktualnie trwa załatwianie wszelkich formalności i jeżeli nie w wyjazdowym spotkaniu z AZS-em Poznań, to na pewno 10 grudnia w Pile, kibice będą już mogli zobaczyć brazylijkę w akcji.

źródło: nafta.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved