Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Serbowie o meczu z Polakami

MŚ: Serbowie o meczu z Polakami

Wiemy już co o zwycięstwie z Serbią sądzą polscy reprezentanci, a co do powiedzenia po tak słabym spotkaniu w swoim wykonaniu mają zawodnicy reprezentacji Serbii i Czarnogóry?

Nikola Grbić:

Nie zagraliśmy dzisiaj dobrze. Jeśli Polska będzie kontynuowała taką grę wygrają te mistrzostwa. Mam nadzieję, że spotkamy się z nimi znów w finale. To, że mieliśmy już zapewniony awans do półfinału nie zmniejszyło naszej motywacji. Zrobiliśmy co mogliśmy.Ivan Miljković:

Popełniliśmy dzisiaj mnóstwo błędów. Polacy byli bardzo dobrzy w obronie i bloku. Chcieliśmy wygrać ten mecz więc taki rezultat wcale mnie nie cieszy. Mamy teraz dwa dni przed następnym meczem i chciałbym przygotować się do niego jak najlepiej.

Slobodan Boskan:

Szansę na zwycięstwo w tym meczu mieliśmy tylko w pierwszym secie. Myślę, że nasza gra wcale nie była zła, tylko ich bardzo dobra. Polacy przewyższali nas dzisiaj w każdym elemencie. Gramy w półfinale i to najważniejsze.

Novica Bjelica:

Polacy są w genialnej formie na tych mistrzostwach i pokazali to również przeciwko nam. Zagrali dzisiaj doskonale. My potrafimy grać dużo lepiej, ale dzisiaj nie mogliśmy im dorównać. Nie traktujemy jednak tej porażki jako tragedii bo myślę, że dzięki niej będziemy bardziej zmotywowani w następnym meczu.

Vladimir Grbić:

Daliśmy im szansę na wygranie pierwszego seta. To nas podłamało a ich postawiło w sytuacji, że zaczęli grać bardziej swobodnie. Oni właściwie nie popełniali dzisiaj błędów. Wciąż mamy problemy z przyjęciem i nie graliśmy dobrze w ataku. To co mniej najbardziej wkurza to, że czasem gubiliśmy zaufanie do siebie, co jest najgorsze. Ale to może i dobrze, że się otrzeźwiliśmy. Mam nadzieję że spotkamy się w finale.

Andrija Gerić:

Nie robimy z tej porażki tragedii. Mieliśmy trochę problemów z atakiem, a to wprowadziło nerwowość. Polacy zagrali naprawdę dobrze i zasłużenie wygrali. Musimy wyciągnąć wnioski i zagrać lepiej. Każdy z nas musi zapytać się sam siebie co nie funkcjonowało u niego dobrze i to właśnie poprawić. Mam nadzieję że przeciwko Brazylii zagramy dużo lepiej.

Milos Nikić:

Polacy zagrali dzisiaj bardzo dobrze i górowali nad nami. Zaczęliśmy dobrze, ale niespodziewanie po kilku błędach przegraliśmy pierwszą partię. Zapominamy o tym i przygotowujemy się do meczu z Brazylią.

Goran Vujević:

Nie zagraliśmy dzisiaj tak dobrze jak z Rosją, stąd ten wynik. Polacy to bardzo dobry zespół. Zadecydował pierwszy set. Gdybyśmy go wygrali wszystko mogło potoczyć się inaczej. Po tym zwycięstwie Polacy zagrali jeszcze lepiej. Graliśmy razem w tym roku kilka razy i zwykle wygrywaliśmy z nimi, teraz oni pokonali nas. Taka kolej. Skupiamy się już na Brazylii.

źródło: inf. własna, Sportski Żurnal

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved