Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Grbić komplementuje, Iwanow gratuluje

MŚ: Grbić komplementuje, Iwanow gratuluje

Vladimir Grbić w superlatywach wypowiada się o siatkarzach Polski po meczu z Serbią, natomiast rozgrywający ekipy Jastrzębskiego Węgla Nikołaj Iwanow, przed spotkaniem naszej reprezentacji z Bułgarią, gratuluje Polakom pewnego awansu.

Vladimir Grbić, przyjmujący reprezentacji Serbii i Czarnogóry nie jest zaskoczony awansem Polski do półfinałów. Uważa, że to wynik dużych inwestycji w polską siatkówkę. Jednak nie uważa, że mecz z Bułgarią będzie dla nas łatwy. Jednocześnie podkreśla, że wygraliśmy zasłużenie, bo zagraliśmy wyśmienite spotkanie. Szanse swojej drużyny w meczu z Brazylią ocenia „pół na pół” i twierdzi, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko. A jak ocenia szanse Polski? – Jeśli Polacy nadal będą grać na tym poziomie, to mogą zdobyć mistrzostwo świata.
34. letni nowy rozgrywający Jastrzębskiego Węgla Nikołaj Iwanow komplementuje polskich siatkarzy, ale wierzy w medal swoich rodaków w MŚ i w sobotę będzie im kibicował w półfinałowym meczu z Polską. Podobnie jak reprezentanci Polski uważa, że czwarte miejsce dla jego drużyny nie będzie zadowalające. Chciałby, aby jego koledzy wywalczyli medal, a jednocześnie cieszy się, że zarówno reprezentacja Bułgarii jak i Polski znalazły się w półfinałach. Sercem będzie jednak za Bułgarami.

źródło: mssiatkarzy.wp.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved