Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jacek Skrok: Zdobycie Superpucharu to dobry znak

Jacek Skrok: Zdobycie Superpucharu to dobry znak

Aluprof Bielsko-Biała, swoje pierwsze trofeum w tym roku, zdobył jeszcze przed rozpoczeciem sezonu. O Superpucharze Polski i drużynie, na kilka dni przed rozgrywkami ligowymi, opowiada szkoleniowiec bielszczanek, Jacek Skrok.

Nie zdarzyło mi się to nigdy. Zresztą, to była dopiero trzecia edycja Superpucharu Polski i niewielu trenerów miało okazję zdobyć takie trofeum – mówi Jacek Skrok. – Dla nas to był ważny moment. Raz, że na tydzień przed rozpoczęciem ligi graliśmy z silnymi zespołami. Dwa, że przecież z Muszyną i Winiarami Kalisz ostatnio przegraliśmy mecze. I w tym momencie potrafiliśmy się odbudować, zagrać dobrze technicznie, taktycznie i z wielką ambicją. To naprawdę dobry znak.

Wykazaliśmy się dużą konsekwencją. To prawda, że z Muszynianką spotykaliśmy się wiele razy. Ale to myśmy potrafili lepiej wykorzystać ich słabe strony niż odwrotnie. Grając tyle razy z tym samym zespołem, lepiej się go poznaje – mówi trener bielszczanek.W niedzielę w BKS Aluprof zagrały już kadrowiczki – Anna Podolec i Paulina Maj. – Pobyt w reprezentacji im nie zaszkodził, choć problemy są. Ania ma kłopoty z lewym barkiem. Dlatego w Szamotułach zagrała tylko w meczu o Superpuchar. Oszczędzaliśmy ją, bo jest przemęczona i ma bolesne dolegliwości. Teraz musimy pilnować, by spokojnie wróciła do pełni sił. Z Pauliną jest lepiej, bo w kadrze spełniała inną rolę. Ale odnowa biologiczna w kadrze była słaba – kończy Jacek Skrok.

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved