Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Przed meczem AZS Opole – Czarni Rząśnia

II liga: Przed meczem AZS Opole – Czarni Rząśnia

Siatkarze AZS-u Opole zmierzą się w czwartek z wiceliderem tabeli z Rząśni. Opolanie wystąpią w znacznym osłabieniu, bez przyjmującego Marka Wendykiera i libero Miłosza Majki.

Marek ma skręcony staw skokowy, a Miłosz problemy z nerkami. Obaj muszą dwa tygodnie pauzować. To nie ułatwia nam zadania, ale będą mogli się wykazać rezerwowi – podkreśla trener AZS PO Cementownia Odra Opole Zbigniew Rektor.

Szczególnie trudne będzie szybkie znalezienie libero, bo Majka gra na tej pozycji od początku sezonu i w dotychczasowych meczach spisywał się poprawnie. – Mam dwóch kandydatów na tę pozycję. Zagra ten, który lepiej spisze się na ostatnim treningu – stwierdza szkoleniowiec, który liczy na zwycięstwo.Mimo kontuzji i tego, że rywalem AZS-u będzie wicelider tabeli Czarni Rząśnia. – Ich wysoka pozycja wynika z tego, że świetnie spisują się u siebie, gdzie jeszcze nie przegrali. Na wyjeździe idzie im różnie, są do pokonania – zapewnia trener.

W Czarnych grają zawodnicy znani głównie z dobrych występów w siatkówce plażowej, tacy jak Dariusz Parkitny czy Michał Krymarys. Ich skład od zeszłego sezonu prawie się nie zmienił, a wtedy przegrali w Opolu 1:3.

AZS PO Cementownia Odra Opole – Czarni Rząśnia

czwartek, godz. 18, hala przy ul. Szarych Szeregów

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved