Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Gwiazdy Wagnera powitają gwiazdy Lozano

Gwiazdy Wagnera powitają gwiazdy Lozano

- Namówiliśmy reprezentantów ze złotej drużyny trenera Huberta Wagnera, aby w naszym studiu na Okęciu powitali tych, którzy po 30 latach w meczu o wielką stawkę, znowu pokonali Rosjan - mówi Marian Kmita, szef Polsatu Sport.

Bez względu na dalsze wyniki Polaków na mistrzostwach świata zamierzamy drużynie Raula Lozano zgotować fetę – mówi Marian KmitaNaszym marzeniem jest, byśmy świętowali wtedy złoty medal mundialu. Wtedy atrakcje byłyby jeszcze większe.

Chłopaki dokonali wielkiej rzeczy – mówi Ryszard Bosek, złoty medalista mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. – Należy im się wielkie podziękowanie, choć z pewnością to nie ostatnie chwile radości, jakie na japońskim mundialu zafundowała nam reprezentacja.Wczorajszy mecz z Rosją, a także skróty z innych spotkań Polaków Polsat Sport będzie pokazywał na swojej antenie przez cały tydzień. Kmita: – Odebraliśmy wiele telefonów z prośbą o powtórki. Takie spotkania można oglądać do znudzenia. Poza tym liczymy też na pobicie kolejnego rekordu w historii naszego kanału. Spotkanie z Tunezją i Japonią oglądało średnio ponad 210 tys. ludzi, nie licząc tych, którzy obejrzeli je w otwartym Polsacie. Danych za mecz z Rosją jeszcze nie mamy, ale liczby będą na pewno oszałamiające.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved