Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ryerson Rams niepokonani w lidze OUA

Ryerson Rams niepokonani w lidze OUA

Znakomicie w sezonie 2006/07 grają w lidze, trenowani przez Mirka Porosę siatkarze Ryerson Rams. Przed tygodniem (jak informowaliśmy), awansowali na 6. miejsce w rankingu krajowym. W ten weekend, wygrali dwa kolejne mecze...

… i prowadzą aktualnie w lidze OUA, z imponującym rekordem 10-0.

W sobotę (25 listopada), Rams pokonali 3:0 na swoim parkiecie, legitymującą się ligowym rekordem 2-8, drużynę Laurier Golden Hawks. Ryan Vandenburg zdobył najwięcej punktów dla Rams, bo aż 22. Rozgrywający Rams – Patrick Corriveau, zapisał na swoim 33 asysty, a sam zdobył także 3 punkty. Dla Laurier, Jean-Paul Wikerd zdobył 6 punktów, Bryden Mees – 5, zaś Brent Harris – 4.

Ryerson Rams – Laurier Golden Hawks 3-0 (25-16, 25-21, 27-25)

W niedzielą, 26 listopada, Rams pokonali 3:0 na własnym parkiecie, legitymujący się ligowym rekordem 2-8, zespół Waterloo Warriors. Ryan Vandenburg ponownie najlepiej punktował dla Rams (10 pkt). Oleh Kovalchuk powiększył dorobek gospodarzy o 9 punktów. Rozgrywający Rams, Patrick Corriveau, zaliczył 18 asyst, 2 obrony i 3 punktowe akcje blokiem. Kostya Kovalenko byl najlepiej punktującym zawodnikiem Warriors, z dorobkiem 7 punktów. Rozgrywający gości – Andrew Thorpe – miał na koncie 15 asyst.

Ryerson Rams – Waterloo Warriors 3-0 (25-15, 25-19, 25-11)

Sobotni i niedzielny mecz, były dwoma ostatnimi, jakie Rams rozegrali przed grudniową przerwą w lidze OUA, na własnym parkiecie. Zanim jednak nastąpi przerwa, Rams zagrają jeszcze w tym tygodniu dwa spotkania wyjazdowe. W czwartek, 30 listopada będą grali z drużyną Toronto (rekord 5-4), zaś w sobotę, 2 grudnia jadą do York (rekord 8-3).