Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Alojzy Świderek: Jutro gramy też o zwycięstwo z Serbami

Alojzy Świderek: Jutro gramy też o zwycięstwo z Serbami

- Wszyscy jesteśmy ogromnie szczęśliwi, zresztą widać było tę radość po ostatniej piłce. Cieszy nas bardzo nie tylko samo zwycięstwo, choć ono przede wszystkim, ale również gra - powiedział II trener reprezentacji, Alojzy Świderek.

Cieszy i to, że potrafiliśmy się podnieść po dwóch słabszych setach – komentował na gorąco asystent trenera Raula Lozano.

Nie jest tak, że na trzeci set wyszła zupełnie odmieniona drużyna. Już w drugim secie zaczęliśmy powoli swoje, a kulminacja była w partii trzeciej i kolejnych. Jest to ukoronowanie naszej dotychczasowej pracy. Zrobiliśmy krok, którego do tej pory nam brakowało – mówił Świderek.Jutro nasi zawodnicy zagrają ostatnie spotkanie drugiej fazy mistrzostw w grupie E z Serbią i Czarnogórą.

Jutro znów zagramy o zwycięstwo, nie będziemy kalkulować, z którego miejsca w grupie bardziej opłaca nam się wyjść. Zawsze teoretycznie lepiej jest awansować z miejsca pierwszego. Ale tak jak mówię, nie zamierzamy kalkulować, jutro gramy o zwycięstwo z Serbami – podsumował Alojzy Świderek.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved