Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Polacy nakręceni, czyli przegląd dzisiejszej prasy

MŚ: Polacy nakręceni, czyli przegląd dzisiejszej prasy

Reprezentanci Polski nadal świetnie radzą sobie podczas japońskich mistrzostw świata siatkarzy. Ale we wtorek czeka ich bardzo trudne zadanie. Wygrana z reprezentacją Rosji zapewni naszym półfinał. Poniżej przegląd dzisiejszej prasy.

Przegląd Sportowy: Polacy nakręceni

Podopieczni Raula Lozano w imponującym stylu wygrali siedem spotkań MŚ w Japonii. Ale to będzie bez znaczenia, jeśli biało-czerwoni przegrają dwa kolejne spotkania z Rosją i Serbią.

Gazeta Wyborcza: Po medal Polsko!

W mistrzostwach świata można w siedmiu meczach nie stracić seta i nie zdobyć medalu. Ale jeśli Polska pokona Rosję, będzie w półfinale.

Rzeczpospolita: Pokonać Rosjan i zagrać o medal

Tunezja i Kanada pokonane bez straty seta. – Polscy siatkarze przyśpieszają z meczu na mecz. We wtorek zagrają z Rosją. To będzie ich najważniejsza próba w Japonii.

Życie Warszawy: Trwa pomyślna passa Polski na MŚ

Efektowne zwycięstwa cieszą. Walka o awans do półfinału tak naprawdę dopiero się rozpoczyna. Kluczowe będzie wtorkowe spotkanie, w którym biało-czerwoni zmierzą się z Rosjanami. Podopieczni Raula Lozano kroczą w Japonii od zwycięstwa do zwycięstwa, pozostając jedyną drużyną w turnieju, która nie straciła ani jednego seta. W sobotę Polacy pewnie pokonali Tunezję, choć trzecią partię rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w końcówce.

Dziennik: Trzeba pokonać Rosję

Trwa wspaniała passa polskich siatkarzy. Wygrali po 3:0 z Tunezją i Kanadą i są jedyną drużyną, która w siedmiu spotkaniach nie straciła nawet seta.

Super Express: Jesteśmy najlepsi

Ten najważniejszy mecz ciągle przed nami. Trzeba pokonać Rosję, zwycięstwo nad Serbią i Czarnogórą może nam nic nie dać. To jakiś absurd, że o zajętym miejscu decyduje stosunek małych punktów, a nie setów. Przecież w siatkówce wygrywa ten, kto wygra trzy sety. Do tej pory Polacy zdobyli po kolei 21 setów nie tracąc ani jednego. To imponujące. Są w doskonałej formie fizycznej, a co być może najważniejsze – psychicznej. Na tym poziomie mecze wygrywa się lub przegrywa w głowie!

źródło: onet.pl